Mi-a răspuns ANAF; crede că sunt un sabotor
A reacţionat Fiscul la articolul meu despre Spaţiul Privat Virtual. În sine, ăsta e un lucru bun, pentru că arată atenţie la semnalele din spaţiul public. Partea proastă a reacţiei ţine însă de conţinutul propriu-zis, care e cam nevricos şi oțărât (aici). Poate că băieţii de la Comunicare s-au emoţionat atât de tare la gândul […]
