România e ţara în care guvernul supraimpozitează munca şi nu taxează barbutul
Guvernul Ponta e totalmente uluitor prin imbecilitatea de care dă dovadă. Îmi pare rău pentru cuvintele tari, dar nimic mai puţin nu se mai potriveşte acestei adunături de ageamii răuvoitori ajunși la Palatul Victoria. În cazul cabinetului dlui Ponta, înjurătura a devenit o reacţie rezonabilă. Mediafax a obţinut un proiect de ordonanţă de urgenţă potrivit […]
