Irezistibilă, bucuria islandezilor
Știți de ce mi-e ciudă după fiecare eșec al naționalei de fotbal? De penibilul fiecărui eșec, desigur, că nici înfrângeri frumoase nu ne mai dă Naționala, dar mai ales din cauza faptului că toți viermii ăia supraponderali care rod pe dinăuntru fotbalul românesc ne-au răpit bucuria aia totală, năucitoare, a victoriilor de neuitat. Cum e […]
